ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

    Στα προημιτελικά και τα πέντε τριφύλλια!

    Το τμήμα πινγκ πονγκ συμμετέχει με δύο αθλητές και τρεις αθλήτριες στο ατομικό Πανελλήνιο πρωτάθλημα που γίνεται στο ΣΕΦ .

    Πιο συγκεκριμένα οι Κώστας και Γιώργος Κωνσταντινόπουλος βρίσκονται στα προημιτελικά τόσο στο απλό όσο και το διπλό ενώ στο απλό γυναικών και στο διπλό γυναικών  είναι στις 8 η Τόλιου, Τέρπου και Γερασιμάτου.

    Να δούμε πως ακριβώς έχουν διαμορφωθεί τα ταμπλό στον προημιτελικό γύρο όλων των αγωνισμάτων:

    ΣΤΟ ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ:

    Κωνσταντίνος Κωνσταντινόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)-Γεράσιμος Πετρής (ΑΟ Ταταύλα)

    Γιώργος Σταματούρος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)-Δημήτρης Κορδούτης (ΑΣ Πέρα Αθηνών)

    Δημήτρης Παπαδημητρίου (ΑΟ Ταταύλα)-Νίκος Αντωνιάδης (ΟΑ Χανίων)

    Τάσος Ρηνιώτης (Ολυμπιακός ΣΦΠ)-Γιώργος Κωνσταντινόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

    ΣΤΟ ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

    Κατερίνα Τόλιου (Παναθηναϊκός ΑΟ)-Αλίκη Κιούφη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

    Μαλαματένια Παπαδημητρίου (ΓΑΟ Πειραιά)-Μαρία Δημητρίου (Εθνικός Αλεξανδρούπολης)

    Ελισάβετ Τέρπου (Παναθηναϊκός ΑΟ)-Δήμητρα Τσεκούρα (ΑΣ Πέρα)

    Κωνσταντίνα Παρίδη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)-Ιωάννα Γερασιμάτου (Παναθηναϊκός ΑΟ)

    ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ:

    Τάσος Ρηνιώτης/Γιώργος Σταματούρος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)-Γεράσιμος Πετρής/Γεράσιμος Χατζηλυγερούδης (ΑΟ Ταταύλα)

    Δημήτρης Παπαδημητρίου/Νίκος Αντωνιάδης (ΑΟ Ταταύλα/ΟΑ Χανίων)-Κωνσταντίνος Λυκοστράτης/Ξάνθος Παναγόπουλος (ΑΟ Φοίνιξ Πειραιά)

    Δημήτρης Κορδούτης/Στράτος Δαμιανής (ΑΣ Πέρα)-Σωκράτης Γιαννούτσος/Ιάσονας Κορδούτης (Ολυμπιακός/ΟΑ Χανίων)

    Κωνσταντίνος Κωνσταντινόπουλος/Γιώργος Κωνσταντινόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)-Ανέστης Γιοβάς/Ανέστης Καριοφυλλίδης (ΟΕΑ Θεσσαλονίκης/ΑΟ Φοίνιξ Αγίας Σοφίας Πειραιά)

    ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

    Κατερίνα Τόλιου/Κωνσταντίνα Παρίδη (Παναθηναϊκός ΑΟ/Ολυμπιακός ΣΦΠ)-Βασιλεία Χάλαρη/Ερμιόνη Γκόγκα (ΓΑΟ Πειραιά)

    Όλγα Γεωργοπούλου/Δήμητρα Τσεκούρα (Α.Σ. Πέρα Αθηνών)-Ελένη Σοφρά/Κυριακή Κουλιούρη (ΧΑΝ Θεσσαλονίκης)

    Ελισάβετ Τέρπου/Ιωάννα Γερασιμάτου (Παναθηναϊκός ΑΟ)-Δέσποινα Άμπα/Αλεξία Μάλο (Σάρισες Φλώρινας)

    Μαλαματένια Παπαδημητρίου/Αλίκη Κιούφη (ΓΑΟ Πειραιά/Ολυμπιακός ΣΦΠ)-Αγγελίνα Δεβελέκου/Κωνσταντίνα Παντερή (Αθηνά Μαγκουφάνας)