![Στόχευσε σε δύο χρυσά μετάλλια!](https://pao1908.com/wp-content/uploads/2024/07/15/ρε-600x326.jpg)
Στόχευσε σε δύο χρυσά μετάλλια!
Μεγάλη επιτυχία για το τμήμα σκοποβολής ΑμεΑ του Παναθηναϊκού που πρωταγωνίστησε στο Παρατράπ ενώ παράλληλα το «τριφύλλι» απονέμει τα εύσημα στον Αργύρη Γαβαλά του Τριπτόλεμου για το Fair play.
Γίνε ενεργό μέλος του ιστορικότερου και ενδοξότερου Συλλόγου της χώρας που από το 1908 κρατάει ψηλά τη σημαία σε όλα τα αθλήματα, πάντα πρωτοπόρος στους αγωνιστικούς στίβους.