1)Πάνος Τριανταφύλλου-ξιφασκία με αμαξίδιο Χάλκινο Παραολυμπιακούς αγώνες, Χάλκινο μετάλλιο ομαδικό Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Ασημένιο μετάλλιο Παγκόσμιο Κύπελλο και ασημένιο μετάλλιο ομαδικό παγκόσμιο κύπελλο 2)Βασίλης Ντούνης-Ξιφασκία με αμαξίδιο Χάλκινο μετάλλιο ομαδικό Παγκόσμιο πρωτάθλημα, 9ος Προολυμπιακό,  Δύο φορές Ασημένιο μετάλλιο Παγκόσμιο Κύπελλο ομαδικό-ατομικό, σπάθη 3)Γιάννης Κωστάκης-Κολύμβηση 3ος  Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα 4) Γιάννης Σώμος- Βόλει καθιστών Χάλκινο μετάλλιο Παράκτιοι Μεσογειακοί […]

1)Πάνος Τριανταφύλλου-ξιφασκία με αμαξίδιο

Χάλκινο Παραολυμπιακούς αγώνες, Χάλκινο μετάλλιο ομαδικό Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Ασημένιο μετάλλιο Παγκόσμιο Κύπελλο και ασημένιο μετάλλιο ομαδικό παγκόσμιο κύπελλο

2)Βασίλης Ντούνης-Ξιφασκία με αμαξίδιο

Χάλκινο μετάλλιο ομαδικό Παγκόσμιο πρωτάθλημα, 9ος Προολυμπιακό,  Δύο φορές Ασημένιο μετάλλιο Παγκόσμιο Κύπελλο ομαδικό-ατομικό, σπάθη

3)Γιάννης Κωστάκης-Κολύμβηση

3ος  Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα

4) Γιάννης Σώμος- Βόλει καθιστών

Χάλκινο μετάλλιο Παράκτιοι Μεσογειακοί αγώνες

5)Κλήμης Παπαχρήστος-Τζούντο τυφλών

5ος Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα

6)Γιώργος Σφαλτός-Κολύμβηση

6ος Παγκόσμιο πρωτάθλημα

7)Έφη Γκουλή

8η Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

8)Αλέξανδρος Υδραίος-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

10η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Εθνική, 1 πρωτάθλημα, ένα κύπελλο και περισ.συμμετοχές

9)Τάσος Τσίγκας-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

10η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Εθνική,  1 πρωτάθλημα ένα κύπελλο

10)Βασίλης Μπακογιάννης-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

10η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα και ένα κύπελλο

11)Νέλσον Σανζ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

11ος Παραολυμπιακούς

12)Δημήτρης Αγριανίτης-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

17ος Nations League

13) Παναγιώτης Κοντογιάννης-Μπάσκετ με αμαξίδιο

20η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα 2 φορές, 1 πρωταθλημα , 1 κυπελλο, 1 Σούπερ Καπ και 3 ασημενια παραμπαντμιντον

14) Χρήστος Μαρτσάκης-Μπάσκετ με αμαξίδιο

20η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα  2 φορές , 1 πρωτάθλημα, 1 κύπελλο και 1 Σούπερ Καπ

15)Γιώργος Τσαουσίδης-Μπάσκετ με αμαξίδιο

20η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα (1 φορά)

16) Γκιόργκι Ιβανόφ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

25η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα και περισ. συμμετοχές

17)Νικολάι Βακλίνοφ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

25η θέση Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα και μια άνοδος

18)Σωτήρης Βαβαρούτσος-Ποδηλασία ΑμεΑ

Χρυσό μετάλλιο Ευρωπαϊκό Κύπελλο, 2ος παγκόσμια κατάταξη Ασημένιο μετάλλιο Ευρωπαϊκό κύπελλο, , 5ος ευρωπαϊκό κύπελλο, και περισσότερες συμμετοχές

19)Νίκος Ρούσσος-Ποδηλασία ΑμεΑ

Χρυσό, Ασημένιο και χάλκινο μετάλλιο Ευρωπαϊκό Κύπελλο

20)Σόλων Παπαδόπουλος-Ποδηλασία ΑμεΑ

Χρυσό μετάλλιο Ευρωπαϊκό Κύπελλο, Ασημένιο μετάλλιο Ευρωπαϊκό κύπελλο

21)Γιάννης Γκουργκούλιας-Ποδηλασία ΑμεΑ

Χρυσό μετάλλιο Ευρωπαϊκό κύπελλο

22)Γιάννης Παπαϊωάννου-Ξιφασκία με αμαξίδιο

3ος Παγκόσμιο Κύπελλο

23)Δημητρης Αδαμαντιδης-Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

6ος Παγκόσμιο Κύπελλο

24)Λουκάς Ανέστης-Ποδηλασία ΑμεΑ

6ος Ευρωπαϊκό Κύπελλο

25) Πένυ Σκάρου-Ξιφασκία με αμαξίδιο

παγκόσμιο κύπελλο ομαδικό σπάθης mix

26)Θοδωρής Μωραϊτης-Παρατρίαθλο

10ος Παγκόσμιο Κύπελλο 

27) Χρήστος Μελέτης-πινγκ πονγκ

12ος Παγκόσμιο κύπελλο

28) Γεωργία Καλτσή-Ξιφασκία με αμαξίδιο

20η και 26η θέση Παγκόσμιο Κύπελλο

29)Τάσος Μπούτης-Σκοποβολή ΑμεΑ

25ος Παγκόσμιο Κύπελλο

30)Ιωάννα Χρονοπούλου-Μπάσκετ με αμαξίδιο

2η και 3η όμιλος Eurocup, 1 πρωταθλημα , 1 κυπελλο και 1 Σούπερ Καπ 

31)Μαρια Μιχαλοπούλου-Μπάσκετ με αμαξίδιο

2η και 3η  όμιλος Eurocup, 1 πρωτάθλημα , ένα κύπελλο και ένα Σούπερ Καπ

32)Κώστας Κατωπόδης-Μπάσκετ με αμαξίδιο, Παραμπάντμιντον και πινγκ πονγκ ΑμεΑ

3ος όμιλος Eurocup 1 πρωτάθλημα, 1 κύπελλο, 2 ασημένια διπλό, 1 χάλκινο διπλό, 2 χάλκινα ατομικό 2 Χάλκινα ομαδικά

33) Νίκος Φύτρος-Μπάσκετ με αμαξίδιο-Παραμπάντμινον και πινγκ πονγκ

2ος  και 3ος Όμιλος Eurocup , 1 πρωτάθλημα, 1 κύπελλο και δύο ασημένια, 3η θέση πινγκ πονγκ ομαδικό

34)Σπύρος Σπαθής-Μπάσκετ με αμαξίδιο και σκοποβολή

2ος και 3ος Όμιλος Eurocup,1 πρωταθλημα, ένα κύπελλο, Ασημένιο  και 4η θέση ομαδικό

35) Σταύρος Δίτσης-Μπάσκετ με αμαξίδιο

2ος και 3ος Όμιλος Eurocup1 Σούπερ Καπ

36) Παναγιώτης Χριστόφορος-Μπάσκετ με αμαξίδιο-Παραμπάντμινον και τένις με αμαξίδιο

2ος Όμιλος Eurocup μπάσκετ με αμαξίδιο ,1 πρωτάθλημα, 1 κύπελλο ,1 Σούπερ Καπ , 2 ασημένια μετάλλια και 2 χάλκινα

37)Χαντί Αχμέντ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

2ος Όμιλος Eurocup 1 Σούπερ Καπ

38)Μάρτσιν Μπαλτσερόφσκι -Μπάσκετ με αμαξίδιο

3ος Όμιλος Eurocup

39) Φρεντ Μποσέ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

3ος όμιλος Eurocup

40)Νότης Τσίλης

3ος Όμιλος Eurocup

41)Απόστολος Δαβής-Ξιφασκία με αμαξίδιο

4 πρωταθλήματα ομαδικά,  4 ασημένια, 4 χάλκινα

42)Μιχάλης Ασβεστάς-Ξιφασκία με αμαξίδιο

3 πρωταθλήματα ομαδικά, ένα ασημένιο μετάλλιο

43) Βασίλης Τουμαράς-Μπάσκετ με αμαξίδιο-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

2 πρωταθλήματα, 2 κύπελλα

44) Γιωργος Αθανασοπουλος-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων, πινγκ πονγκ ΑμεΑ

1 πρωταθλημα. 1 κυπελλο ,ένα ασημένιο, 3 χαλκινα

45)Ζακ Μπλερ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

1 πρωτάθλημα, ένα κύπελλο συμμετοχές

46)Αλί Ζαμπουάν-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

1 πρωτάθλημα, 1 κύπελλο

47)Σταμάτης Βελακούλης-Ποδηλαδία

1 Πρωτάθλημα ομαδικό και δύο χρυσά

48)Πατρίσια Τόσκα-Ξιφασκία με αμαξίδιο

1 Πρωτάθλημα, ένα χρυσό και ένα ασημένιο μετάλλιο

49)Στέλιος Σουλιώτης  -Ξιφασκία με αμαξίδιο

Ένα πρωτάθλημα ομαδικό, 1 χρυσό, 1 χάλκινο

50-51)Χρήστος Σανδαλάκης-Κωνσταντίνος Τρουλινός

Ένα πρωτάθλημα ομαδικό και δύο ασημένια μετάλλια

52)Δημήτρης Ατζολιδάκης

Ένα πρωτάθλημα ομαδικό και τρία χάλκινα

53)Σταύρος Κεκάκος

Ένα πρωτάθλημα ομαδικό και ένα χάλκινο

54)Βασίλης Γώγολος-Ποδόσφαιρο Ακρωτηριασμένων

1 πρωτάθλημα

55)Αλέξανδρος Βασαρμιδάκης-Σκοποβολή

Τέσσερα  χρυσά μετάλλια και 2 φορές  2η θέση ομαδικό ΠΑΟ

56)Νίκος Καπράλος-Μπόουλινγκ ΑΟΝΜ-Στίβος ΑΟΝΜ

4 Χρυσά μετάλλιο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ατομικό

57)Γιώργος Δρακόπουλος-Κολύμβηση

3 Χρυσά μετάλλια ,2 ασημένια και δυο χάλκινα

58) Ασημίνα Τσάκωνα-Κολύμβηση

Τρία χρυσά μετάλλια και ένα ασημένιο

59)Μαρία Ζαχαριάδου-Στίβος ΑΟΝΜ

Τρία χρυσά μετάλλια

60)Χρήστος Τριανταφύλλου-Κολύμβηση

Δύο χρυσά μετάλλια, δύο ασημένια μετάλλια και 2η θέση ομαδικό ΠΑΟ

61) Λινα Σπίνου-Κολύμβηση

Ένα χρυσό μετάλλιο, τρία ασημένια και 2η ομαδικό

62)Παναγιώτης Γιαννούκαρης-Σκοποβολή

Ένα χρυσό, ένα ασημένιο και ένα χάλκινο και 2η θέση

63)Ραφαηλία Φουρναράκη -Σκοποβολή

Ένα χρυσό μετάλλιο και 2η θέση ομαδικό

64) Νίκος Γαστεράτος-Παραμπάντμιντον και τένις με αμαξίδιο

ασημένια,  2 Χάλκινα μετάλλια και 3 φορές 3η θέση ΠΑΟ ομαδικό

65)Παύλος Μάμαλος- Άρση βαρών ΑμεΑ

Δύο ασημένια και δύο χάλκινα και  ομαδικό

66)Χρήστος Βλαστάρας-Σκοποβολή ΑμεΑ

2 Ασημένια, ένα χάλκινο  και 4η θέση ομαδικό, 5η ατομικό

67)Λευτέρης Φωκιανός -Παραμπάντμιντον-Παρακανόε

Δύο ασημένια, ένα Χάλκινο και  θέση , πρώτη θέση αγώνας Παρακανόε

68) Δημήτρης Λαγός-Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

Δύο Ασημένια μετάλλιο 5ος ομαδικό και ατομικό

69)Φωτεινή Μπούσιου

Δύο Ασημένια μετάλλια και 5η θέση ομαδικό

70)Έλντα Γρατσώνη-Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

2η θέση ΠΑΟ ομαδικό κολύμβηση, 2 χάλκινα μετάλλιο ατομικό και  3η θέση ομαδικό πινγκ πονγκ

71)Αριστομένης Νικολόπουλος-Τένις με αμαξίδιο

Ασημένιο διπλό, ένα χάλκινο και 2 φορές 3η θέση ομαδικό σύνολο

72)Παντελης Χαρακλιας-Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

Ασημένιο μετάλλιο, 3ος διπλό και 5η θέση ομαδικό

73) Ελένη Ζαμπούρα-Σκοποβολή ΑμεΑ

Ασημένιο μετάλλιο και 5η θέση ομαδικό

74) Χρήστος Μελέτης  (2ος)  Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

Ασημένιο μετάλλιο διπλό και 5η θέση ομαδικό

75)Μπάμπης Τζίμπρες -Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

Ασημένιο μετάλλιο και 5η ομαδικό 

76)Αλέξανδρος Μωραϊτίδης -Σκοποβολή

5η θέση ατομικό  και 2η θέση ομαδικό

77)Κώστας Κριτζιλάκης-Σκοποβολή

9η θέση ατομικό-2η θέση ομαδικό

78) Κώστας Σταυρόπουλος-Σκοποβολή

2η θέση ομαδικό 13η θέση Πανελλήνιο

79)Θέμης Γιαννακαράς-Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

Δύο χάλκινα μετάλλια  και 5η θέση ομαδικό

80)Δημήτρης Χαραλάμπους-Μπάσκετ Ν.Α. και πινγκ πονγκ

Δύο χάλκινα και 5η θέση ομαδικό

81) Κώστας Μασούρας-Μπότσια

Δύο Χάλκινα μετάλλια και 8η θέση ομαδικό

82-87) Ομάδα Μπάσκετ Ν.Α.

Δύο χάλκινα Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μπάσκετ Ν.Α.  Πέτρος Γεωργουλόπουλος, Χαράλαμπος Θάνος,  Λάζαρος Καρανίκας, Σώστης Κουτσαύτης, Παναγιώτης Παπαδάκης,   και Βασίλης Χωριανόπουλος

88)Χριστίνα Σαρδή-Πινγκ πονγκ

Χάλκινο μετάλλιο και 5η θέση

89)Άγγελος Μπάκας -Πινγκ πονγκ και μπάσκετ

Χάλκινο και 5η θέση

90)Αλέξανδρος Κανέλλος-Άρση βαρών ΑμεΑ

Χάλκινο μετάλλιο και άλλη μια συμμετοχή και 6η θέση ομαδικό

91-98)Ένα χάλκινο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ Ν.Α. Σωτήρης Κανελόπουλος,Θοδωρής Μάλης,  Ασημάκης Ρέππας,Σπύρος Στέφας, Κυτίδης Μιχάλης, Κυτίδης Νίκος, Αυγερινός Παναγιώτης,Τσιντσαρούλι Μιχάλης

99)Χρήστος Νάτσιος-Μπότσια

4η θέση και 8η θέση ομαδικό

100)Λευτέρης Γιοβάνης-Μπότσια

8ος στο ατομικό και 8ος αομαδικό

101) Χρήστος Ζαφειρόπουλος-Μπότσια

8η θέση ομαδικό και περισσ. νίκες

102)Νίκος Σταμούλης-Μπότσια

9η ομαδικό

103)Τόλης Μουμτζόγλου-Μπάσκετ με αμαξίδιο

Συμμετοχές Α1

104)Πάμπλο Εσκομπάρ-Μπάσκετ με αμαξίδιο

Συμμετοχές Α1

105)Νίκος Παππάς-Μπάσκετ με αμαξίδιο

Συμμετοχή Α1

106)Τσίκουρας Πέτρος-Μπάσκετ με αμαξίδιο

8ος 

107)Τάκης Αλεξανδράκης-Σκάκι τυφλών

9η θέση ομαδικό και 21ος

108)Βασίλης Ψυχογιόπουλος-Σκοποβολή ΑμεΑ

10η θέση ομαδικό και 13ος ατομικό

109)Μανώλης Κοκονός-Μπότσια

Δεύτερη θέση σε τουρνουά

110) Γιώργος Καντζίκης-Παρακανόε

Δεύτερη θέση αγώνα Παρακανόε

111) Απόλλωνας Γιαννούλης-Παρακανόε

3η θέση αγώνας Παρακανόε

112)Πάνος Μιχαλόπουλος-Πινγκ πονγκ ΑμεΑ

Δηλώθηκε σε πρωτάθλημα αλλά δεν αγωνίστηκε

113) Τάνια Ιωακειμίδου-Παρακανόε

Μόνο προπονήσεις

114) Δήμητρα Κοντοβά-Ξιφασκία με αμαξίδιο

Μόνο προπονήσεις

115) Χρήστος Τσιούρης-Στίβος ΑμεΑ

Μόνο προπονήσεις

116)Μαρία Μπαζάκου-Σκοποβολή

Μόνο προπονήσεις

117) Νίκος Πέππας-Ξιφασκία με αμαξίδιο

Μόνο προπονήσεις

118)Γιάννης Γιασιράνης-Κολύμβηση ΑΟΝΜ

Μόνο προπονήσεις

119)Κώστας Κωτσομύτης -Πινγκ πονγκ ΑΟΝΜ

Μόνο προπονήσεις