ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

    Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

    Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος συνεχίζει τις «μάχες» σε πολλά αθλήματα σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες και αυτό το Σαββατοκύριακο και αναμένει τους «αιώνια πιστούς» φιλάθλους του να τον στηρίξουν.

    Σάββατο 23 Οκτωβρίου

    09:30 Βύρωνας, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβόλων Όπλων με τη συμμετοχή των Καμπούρη, Γιαννίση, Παπαθωμά, Σαλταγιάννη, Βαλέρη, Εξαρχάκου και Πετροπούλου.

    10:00 γήπεδο Ιλισίων Ηλυσιακός-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ18 Εκτός συναγωνισμού 2 ΕΣΠΑΑΑ

    14:00 Σέρρες, Πανελλήνιο πρωτάθλημα άρσης βαρών ΑμεΑ με τη συμμετοχή του Αλέξανδρου Κανέλλου από πλευράς ΠΑΟ

     

    14:15 Νήαρ Ηστ, Νήαρ Ηστ-Παναθηναϊκός, Τουρνουά Παμπαίδων Β΄ 6ος Όμιλος

    16:00 Δ.Καλτσάς (Εργάνη) Αθηναϊκός-Παναθηναϊκός ΕΣΚΑ Κορασίδες

    16:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-Πανιώνιος, 4η αγωνιστική πόλο

    17:00 κλ. Αγίου Θωμά, Παναθηναϊκός-ΟΦΗ, 2η αγωνιστική Volleyleague ανδρών (SDNA live)

    17:00 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ζηρίνειος Κορίτσια Κ18 (3) ΕΣΠΑΑΑ

    19:00 Υμηττός, Ολυμπιάδα Υμηττού-Παναθηναϊκός, φιλικό ματς ποδοσφαίρου γυναικών

    19:00 κλ. Πολιτείας, Σχολή Μωραϊτη-Παναθηναϊκός, Αγόρια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

    20:00 Volley League Γυναικών: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Λαμίας 2013, 4η αγωνιστική, κλ. Αγίου Θωμά (SDNA Live)

    21:30 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ένωση Γαλατσίου Κορίτσια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

     

    Κυριακή 24 Οκτωβρίου

    09:30 Βύρωνας, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβόλων Όπλων με τη συμμετοχή των Καμπούρη, Γιαννίση, Παπαθωμά, Σαλταγιάννη, Βαλέρη, Εξαρχάκου και Πετροπούλου.

    10:00 Ηράκλειο, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παρατριάθλου ΑμεΑ με τη συμμετοχή του Θοδωρή Μωραϊτη από πλευράς ΠΑΟ

    10:00 Γήπεδο Κυνίσκας, Παγκράτι-Παναθηναϊκός, 1η αγωνιστική Μίνι αγόρια , 1ος Όμιλος

    10:00 Λουτράκι, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα παλαιμάχων πάλης με τη συμμετοχή του Κώστα Βουρδάνου στα 100 κιλά

    14:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος». Παναθηναϊκός-Νίκη Λευκάδας, 2η αγωνιστική μπάσκετ γυναικών  (Sdna live)

    19:30 «κλ. Απόστολος Κοντός» ΑΕΚ-Παναθηναϊκός , Αγόρια Κ21 ΕΣΠΑΑΑ

    19:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Απόλλων , Κορίτσια Κ20 ΕΣΠΑΑΑ