PAO TV
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

    Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και η είσοδος των φιλάθλων με Ολυμπιακό

    Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος δίνει δυνατές «μάχες» το Σαββατοκύριακο 26-27 Νοεμβρίου, με το ντέρμπι των «αιωνίων» να ξεχωρίζει.

    Ο Σύλλογος ενημερώνει ότι στον πρώτο αγώνα του γυναικείου τμήματος βόλεϊ του Παναθηναϊκού με τη Θέτιδα Βούλας (17:45), οι φίλαθλοι θα μπαίνουν κανονικά με το εισιτήριο του αγώνα ή το διαρκείας τους.

    Με τη λήξη της συγκεκριμένης αναμέτρησης το γήπεδο θα ΕΚΚΕΝΩΘΕΙ, όπως έχει αποφασισθεί από την Δ/ΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ. 

    Για τον αγώνα Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός θα πραγματοποιηθεί νέος έλεγχος εισιτηρίων, διαρκείας και εισόδου φιλάθλων. 

    Υπενθυμίζεται επίσης, ότι δικαίωμα εισόδου στον αγώνα Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός έχουν μόνο οι κάτοχοι διαρκείας και όσοι πρόλαβαν να εξασφαλίσουν εισιτήρια μέσω της Viva.

    Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

    Σάββατο 26 Νοεμβρίου

    9:00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μοντέρνου Πεντάθλου με τους Κυριάκο, Τσαβαλιά, Γιαννουλάκη, Κυριακού, Πιτσιρή

    17:45 κλ. Αγίου Θωμά Μαρούσι, Παναθηναϊκός-Θέτιδα Βούλας, 7η αγωνιστική Volleyleague γυναικών (PAOTV)

    https://pao1908tv.gr/sports/pao-vs-thetis/

    19:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Άρης Χολαργού, 10η αγωνιστική ΕΣΚΑ Κορασίδες

    20:00 Τρίπολη, Σούπερ Καπ μπάσκετ με αμαξίδιο, Παναθηναϊκός-Δωδεκάνησος

    21:00 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Νίκη Αμαρουσίου, 8η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ, Κορίτσια Κ18

    21:30 κλ. Αγίου Θωμά, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός, 6η αγωνιστική Volleyleague ανδρών (PAOTV)

    https://pao1908tv.gr/sports/pao-vs-osfp-volley/

     

    Κυριακή 27 Νοεμβρίου

    9:00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μοντέρνου Πεντάθλου με τους Κυριάκο, Τσαβαλιά, Γιαννουλάκη, Κυριακού, Πιτσιρή

    10:00 Φυσίαθλον (Παλλήνη) Παναθηναϊκός-ΑΕΚ, 5η αγωνιστική πρωταθλήματος Ποδόσφαιρο σάλας Κ13

    15:00 Γήπεδο Χωράφας Περιστερίου, Ατρόμητος Αθηνών-Παναθηναϊκός, 2η αγωνιστική ποδοσφαίρου γυναικών Β΄ Εθνική

    17:15 Μετς, Παναθηναϊκός-Σάμος 4η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας ανδρών

    18:00 Ρόδος, Ελλάδα-Εσθονία, Προκριματικά Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ (Σωτηρίου, Παυλοπούλου, Αλεξανδρή, Χαιριστανίδου και Ζιάκα)

    20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Κηφισιά, Αγόρια Κ21 ΕΣΠΑΑΑ

    20:00 Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ20 ΕΣΠΑΑΑ