Η συνέντευξη Τύπου για τη Διπλή Ανάπλαση (VID)
Στο Δημαρχείο Αθηνών πραγματοποιήθηκε σήμερα η συνέντευξη Τύπου γύρω από το θέμα της Διπλής Ανάπλασης.
Γίνε ενεργό μέλος του ιστορικότερου και ενδοξότερου Συλλόγου της χώρας που από το 1908 κρατάει ψηλά τη σημαία σε όλα τα αθλήματα, πάντα πρωτοπόρος στους αγωνιστικούς στίβους.
09:00 Παιανία, Ημερίδα Boccia BC3 ΑΣΑΧ
10:30 Βύρωνας, Πυροβόλο σκοποβολή ΑμεΑ
17:00 Ηράκλειο Κρήτης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης με Αμαξίδιο Ανδρών ΑμεΑ
09:15 Ελευσίνα, Αεροβόλο τουφέκι, Αεροβόλο πιστόλι, Αεροβόλο τουφέκι πρηνηδών
10:00 Τυμπάκι Κρήτης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ποδηλασίας ΑμεΑ (διαδρομή 6,7 χλμ.)
10:00 Lyttos Beach Ηράκλειο Κρήτης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης με Αμαξίδιο Ανδρών- Γυναικών ΑμεΑ
10:30 Τυμπάκι Κρήτης, ατομική χρονομέτρηση αγώνες δρόμου αντοχής ποδηλασία ΑμεΑ
15:00 Δημ. Πανοράματος, Νέοι Εργοτέλη Β΄-Παναθηναϊκός Β', αγώνας μπαράζ ποδοσφαίρου β' γυναικών
19:00 Ρέντη, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, 3ος τελικός volley league γυναικών (Υoutube Osfp)
19:30 Νέα Σμύρνη, Πανιώνιος-Παναθηναϊκός Α1 Πόλο πλέι οφ
19:30 Μετς, Παναθηναϊκός-Μέγας Αλέξανδρος, μπάσκετ με αμαξίδιο (ΟΣΕΚΑ TV)
21:30 Παπάγου, ΑΣ Παπάγου-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
09:15 Ελευσίνα, Αεροβόλο τουφέκι, Αεροβόλο πιστόλι, Αεροβόλο τουφέκι πρηνηδών
10:00 Τυμπάκι Κρήτης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ποδηλασίας ΑμεΑ (διαδρομή 6,7 χλμ.)
10:00 Lyttos Beach Ηράκλειο Κρήτης, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης με Αμαξίδιο Ανδρών- Γυναικών ΑμεΑ
12:00 Καρδίτσα, Ελπίδες Καρδίτσας - Παναθηναϊκός, 23η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών
13:00 ΣΕΦ (Αιθ.5), Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, 3ος τελικός Α1 μπάσκετ γυναικών
13:30 κλ. Πανεπιστημιακό γυμναστήριο Ιωαννίνων, Τζούντο Τυφλών
14:00 24ο Κ. Νεότητας Ρουφ 80-Παναθηναϊκός, ΕΣΚΑ Παγκορασίδες
16:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΟ Καρέας, Κορίτσια Κ16 3 ΕΣΠΑΑΑ
16:30 16:30 Πανελλήνιος ΓΣ, Αγώνες Ρίψεων «Πέτρος Ακριβάκης» με τη συμμετοχή των Θανόπουλου Ιάσωνα, Χριστακάκου Γιώργου και Θανόπουλου Κωνσταντίνου
17:00 Βελιγράδι, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πυγμαχίας με τη συμμετοχή του Αναστάσιου Κοροβέση (67κ.)
18:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων Κορίτσια Κ16 (2) ΕΣΠΑΑΑ
20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΓΣ Απόλλων, Κορίτσια Κ16 ΕΣΠΑΑΑ
22:00 Μετς, Παναθηναϊκός-Σαλαμίνα, ποδόσφαιρο σάλας ανδρών 1ος αγώνας για την 3η θέση
Ρέντη, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, 4ος τελικός Volleyleague ανδρών
16:00 Νέοι Επιβάτες,Θεσσαλονίκη, ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, Ημιτελικός Κυπέλλου ποδοσφαίρου γυναικών
17:00 κλ.«Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 4ος τελικός μπάσκετ γυναικών (PAOTV)
20:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-Πανιώνιος, πλέι οφ πόλο Α1 Ανδρών
19:00 Μετς, Παναθηναϊκός-Δωδεκάνησος, μπάσκετ με αμαξίδιο Α1
19:15 3ο Λύκειο Αγίου Δημητρίου, Ηρακλής Αγίου Δημητρίου-Παναθηναϊκός Κορίτσια Κ16 (2)
10:00 Ιλίσια, Ηλυσιακός-Παναθηναϊκός Κορίτσια Κ16 ΕΣΠΑΑΑ
12:15 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ηλιούπολη, ΕΣΚΑ Παγκορασίδες
13:00 Αγία Παρασκευή, ΑΕ Αγίας Παρασκευής-Παναθηναϊκός Κορίτσια Κ16 (3)
16:00 Κορωπί, Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ, 24η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών
20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Κηφισιά Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
Αλεξάνδρεια Ημαθίας, Αλεξανδρινό μίτινγκ με τη συμμετοχή της Αναστασίου
15:30 Μελίσσια, Φοίβος Μελισσίων-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
17:00 Ηράκλειο, Ηράκλειο-Παναθηναϊκός, 10η αγωνιστική μπάσκετ με αμαξίδιο
17:00 Κολωνός Athens Sports Hall Αστεράκια Εξαρχείων-ΠΑΟ ΑμεΑ μπάσκετ Ν.Α.
18:00 Κολωνός Athens Sports Hall Διεκδικητές Σύναψις-Παναθηναϊκός ΑμεΑ μπάσκετ Ν.Α.
16:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Πήγασος Κορίτσια Κ16 (3)
17:00 Υμηττός, Ολυμπιάδα Υμηττού - Παναθηναϊκός, 25η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών
18:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Νέοι Βύρωνος, Κορίτσια Κ16 (2)
19:30 Ζωγράφου, ΕΦΑΟΖ-Παναθηναϊκός, Παγκορασίδες ΕΣΚΑ
20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΣ Τυφών, Κορίτσια Κ16
18:30 Βασιλικό, Λεωνίδας Βασιλικού-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
Σεράγεβο, Προολυμπιακό Τουρνουά Πινγκ πονγκ με τη συμμετοχή των Τόλιου και Γκιώνη
Πλόντβιβ, Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας με τη συμμετοχή της Γεωργιάδου
11:00 Σιντ Νίκλας (Βέλγιο) Παγκόσμιο Κύπελλο με τη συμμετοχή της Γεωργιάδου (ΠΑΟ»
12:15 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΠΑΟ Κουκάκι, ΕΣΚΑ Παγκορασίδες
17:00 Κορωπί, Παναθηναϊκός - Θεόνη Αθλητικός Όμιλος Τρικάλων, 26η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών
19:30 2ο Λύκειο Αγίου Νικολάου, Ορφέας-Παναθηναϊκός Κορίτσια Κ16 ΕΣΠΑΑΑ
21:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
20:00 Νέα Ερυθραία, Πανερυθραϊκός-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ