Σπουδαίος Γκιώνης
Δέχτηκε ανατροπή και αποκλείστηκε στον 2ο προκριματικό γύρο του Saudi Smash 2024 στην Τζέντα, ο Παναγιώτης Γκιώνης. ωστόσο απέδειξε για ακόμα μια φορά ότι είναι ανάμεσα στους κορυφαίους του κόσμου.
Γίνε ενεργό μέλος του ιστορικότερου και ενδοξότερου Συλλόγου της χώρας που από το 1908 κρατάει ψηλά τη σημαία σε όλα τα αθλήματα, πάντα πρωτοπόρος στους αγωνιστικούς στίβους.
12:30 Κροατία, Κροατία-Ελλάδα, Κ16 ποδόσφαιρο γυναικών με τη συμμετοχή της Κλαμπάνη από πλευράς ΠΑΟ ,Αναπτυξιακό τουρνουά FIFA
12:00 Σεούλ, Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας με τη συμμετοχή της Γεωργιάδου
Κροατία, Ισραήλ-Ελλάδα, Κ16 ποδόσφαιρο γυναικών με τη συμμετοχή της Κλαμπάνη από πλευράς ΠΑΟ ,Αναπτυξιακό τουρνουά FIFA
Αλεξάνδρεια Ημαθίας, Αλεξανδρινό μίτινγκ με τη συμμετοχή της Αναστασίου
18:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς, Εσπερίδες-Παναθηναϊκός, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα μπάσκετ Νεανίδων
13:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς, Παναθηναϊκός-Πελασγός, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα μπάσκετ Νεανίδων
20:00 Βουλιαγμένη, Προημιτελικός Κυπέλλου Ελλάδας πόλο, Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
17:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς, Ανδρογέας-Παναθηναϊκός, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα μπάσκετ Νεανίδων
15:30 Μελίσσια, Φοίβος Μελισσίων-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
17:00 Ηράκλειο, Ηράκλειο-Παναθηναϊκός, 10η αγωνιστική μπάσκετ με αμαξίδιο
17:00 Κολωνός Athens Sports Hall Αστεράκια Εξαρχείων-ΠΑΟ ΑμεΑ μπάσκετ Ν.Α.
18:00 Κολωνός Athens Sports Hall Διεκδικητές Σύναψις-Παναθηναϊκός ΑμεΑ μπάσκετ Ν.Α.
ΔΑΚ Καλαμαριάς, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα μπάσκετ Νεανίδων
12:00 Παπαφλέσεια, Καλαμάτα με τη συμμετοχή των Αναστασίου και Λεβαντίνου
16:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Πήγασος Κορίτσια Κ16 (3)
17:00 Υμηττός, Ολυμπιάδα Υμηττού - Παναθηναϊκός, 25η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών
18:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Νέοι Βύρωνος, Κορίτσια Κ16 (2)
19:30 Ζωγράφου, ΕΦΑΟΖ-Παναθηναϊκός, Παγκορασίδες ΕΣΚΑ
20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΣ Τυφών, Κορίτσια Κ16
ΔΑΚ Καλαμαριάς, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα μπάσκετ Νεανίδων
18:30 Βασιλικό, Λεωνίδας Βασιλικού-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
Σεράγεβο, Προολυμπιακό Τουρνουά Πινγκ πονγκ με τη συμμετοχή των Τόλιου και Γκιώνη
Πλόντβιβ, Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας με τη συμμετοχή της Γεωργιάδου
19:30 Κολ. Πειραιά, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (θέσεις 1-4) πόλο ανδρών
11:00 Σιντ Νίκλας (Βέλγιο) Παγκόσμιο Κύπελλο με τη συμμετοχή της Γεωργιάδου (ΠΑΟ»
12:15 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΠΑΟ Κουκάκι, ΕΣΚΑ Παγκορασίδες
17:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (θέσεις 1-4) πόλο ανδρών
17:00 Κορωπί, Παναθηναϊκός - Θεόνη Αθλητικός Όμιλος Τρικάλων, 26η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών
19:30 2ο Λύκειο Αγίου Νικολάου, Ορφέας-Παναθηναϊκός Κορίτσια Κ16 ΕΣΠΑΑΑ
21:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
20:00 Νέα Ερυθραία, Πανερυθραϊκός-Παναθηναϊκός Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
10:00 Esports , Κύπελλο Ελλάδας
17:30 Μετς, Παναθηναϊκός-Ηρόδικος, Ημιτελικός Κυπέλλου Ελλάδας, μπάσκετ με αμαξίδιο
18:00 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Πανελλήνιος Κοριτσιά Κ16 ΕΣΠΑΑΑ
20:00 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Μαρκόπουλο Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ
Νόβισαντ, Τελική φάση Europe Trophy πινγκ πονγκ
Κύπελλο Ελλάδας Final Four ΟΣΕΚΑ μπάσκετ με αμαξίδιο